Викладач кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 Богдан Лукін в межах профорієнтаційної роботи відвідав дитячо-юнацьку спортивну школу № 2 в м. Кам’янець-Подільський та поспілкувався із тренерами й вихованцями школи з легкої атлетики.

Під час зустрічі Богдан Лукін ознайомив учнів із формами та умовами навчання, факультетами та спеціальностями, особливостями вступу та правилами подання документів до Харківського національного університету внутрішніх справ. Він також провів консультацію щодо роботи діючих у виші спортивних секцій, зокрема секцій з легкої атлетики та поліатлону, розповів про підготовку збірних команд за різними видами спорту та про здобутки спортсменів університету на всеукраїнських і міжнародних змаганнях, надав інформацію щодо перспектив розвитку спортивних і професійних здібностей здобувачів вищої освіти, а також можливостей працевлаштування випускників ХНУВС.