Завідувач кафедри українознавства факультету № 2 ХНУВС доктор філологічних наук, професор Ігор Чорний провів із курсантами факультету № 4 виховну бесіду за темою «Мовний і побутовий етикет поліцейського». Він наголосив на необхідності дотримання норм Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», що регламентує використання співробітниками Національної поліції України виключно державної української мови під час виконання службових обов’язків. В умовах сьогодення, коли російська федерація веде проти нашої держави жорстоку війну, справа честі й совісті кожного громадянина використовувати українську мову не тільки під час офіційного, а й у приватному спілкуванні. Особливо це стосується форми поведінки курсантів поза стінами закладу вищої освіти під час спілкування з місцевим населенням та дотримання ними правил етикету.