Старша викладачка кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 ХНУВС Інна Ларіонова та старший викладач кафедри психології та педагогіки гуманітарного факультету Національної академії Національної гвардії України Дмитро Слурденко провели бінарне заняття для курсантів 1 курсу факультету № 3 в межах навчальної дисципліни «Особиста безпека поліцейського». Тема заняття – «Надання допомоги пораненим в умовах бойових дій».

Під час заходу здобувачі вищої освіти ознайомилися із порядком надання першої медичної допомоги постраждалим в умовах бойових дій та розглянули такі питання: способи зупинки масивної кровотечі, алгоритм дій при самодопомозі та взаємодопомозі пораненому на полі бою під прямим вогнем противника, способи переміщення пораненого з-під вогню противника в безпечну зону, первинний огляд пораненого відповідно до протоколу MARCH тощо.