Завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін доктор історичних наук, професор Володимир Греченко провів бесіду зі студентами 1 курсу факультету № 6 ХНУВС на тему «Вірність Україні та пам’яті її Героїв». Професор акцентував увагу на сприянні усвідомлення українським суспільством, безпосередньо молодого покоління, ціни незалежності, необхідності захисту нашої держави та вшанування пам'яті захисників і захисниць України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність нашої держави.

Володимир Анатолійович також зазначив, що пріоритетом для кожного свідомого українця має бути дотримання норм Конституції та Законів України, повага до цінностей історико-культурної спадщини, її мови та традицій. Це є невід'ємною складовою формування цілісного європейського суспільства.