У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ студентсько-курсантський Парламент провів квест-посвяту «Ми одна команда» для курсантів-першокурсників. Під час заходу кожен із взводів виконав завдання, спрямовані на згуртування колективу. Мета – продемонструвати, що колектив – це один із найважливіших компонентів служби, головною ознакою якого є довіра один до одного, організованість та вміння розподіляти обов’язки.

Курсанти першого курсу натхненно та завзято виконували завдання у кожній секцій квесту та створили картину, що символізує єдність, віру, надію й любов. Кожна з навчальних груп отримала подяку за участь у заході та блокноти із логотипом Сумської філії ХНУВС.