Доцентка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Ганна Довгополова, старша викладачка цієї ж кафедри Анна Решитько разом із провідною бібліотекаркою Центральної міської бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка (м. Суми) Любов’ю Троян провели бінарне заняття із дисципліни «Іноземна мова» за темою «Цивільне право». Заняття присвячене питанням академічної доброчесності пройшло для другокурсників, що навчаються за спеціальністю «Право».

Учасники зустрічі обговорили сутність поняття академічної доброчесності та основні законодавчі акти, що дотичні до нього, розглянули основні різновиди плагіату як найпоширенішого вияву недоброчесності, серед яких: самоплагіат, фабрикація, фальсифікація, списування, переклад іноземного тексту без вказівки джерела та можливі наслідки. Молодь дізналась історію виникнення явища списування та причини його використання у сучасному світі. Наприкінці заходу присутніх закликали дотримуватися принципів академічної доброчесності й бути обізнаними людьми, якими ніхто не зможе маніпулювати.