Професор кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Олексій Шуміло провів виїзне заняття для студентів-першокурсників філії на базі Сумського районного суду Сумської області з навчальної дисципліни «Судові та правоохоронні органи України».

Студенти ознайомилися зі структурою та роботою судової установи, категоріями справ, що розглядаються, кількісним складом працівників суду та їх посадовими обов’язками, нововведеннями в судовій системі. Відвідали архів суду; канцелярії (центральну, цивільних справ, справ кримінального провадження та справ про адміністративні правопорушення); ознайомилися із реєстрацією та рухом документів, що надходять, і який відбувається за допомогою Автоматизованої системи документообігу суду; з роботою помічників суддів, секретарів судових засідань та секретарів суду; з інформаційними стендами для відвідувачів суду із переліком справ, призначених до розгляду, зразками документів, ставками та платіжними реквізитами для сплати судового збору, графіком особистого прийому керівництвом суду тощо. З роботою Сумського районного суду ознайомила прес-секретар – заступниця керівника апарату суду Юлія Макаренко.

Студенти ставили багато запитань та отримали вичерпні відповіді.