Відбулося чергове засідання наукового гуртка кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1. У засіданні взяв участь заступник голови Наукового товариства студентів, курсантів, слухачів, аспірантів, ад’юнктів, докторантів і молодих вчених Харківського національного університету внутрішніх справ Володимир Чумак.

Відкриваючи засідання, керівник наукового гуртка професор кафедри, кандидат юридичних наук, доцент Олексій Бондаренко ознайомив присутніх зі змістом Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)» від 02.06.2016 та Закону України «Про судоустрій і статус суддів» від 02.06.2016. Були заслухані доповіді членів наукового гуртка кафедри та надані рекомендації щодо їх опублікування.