У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся випуск слухачів курсів первинної професійної підготовки Інституту післядипломної освіти, які закінчили проходження курсів за спеціалізацією «Кіберполіція». Протягом п’яти з половиною місяців вони опановували теоретичні знання та набували практичних навичок.
Довідки про успішне закінчення первинної професійної підготовки випускникам вручили проректор вишу полковник поліції Олександр Музичук, начальник ГУНП в Хмельницькій області полковник поліції Руслан Герасимчук, начальник відділу протидії кіберзлочинам в Хмельницькій області Департаменту кіберполіції НПУ підполковник Олег Дядик, декан факультету № 4 підполковник поліції Микола Марчук.