Напередодні Дня пам’яті жертв трагедії Бабиного Яру для студентів факультету № 6 проведено онлайн-відеолекторій за участі історика, завідувача відділу Харківського історичного музею Костянтина Дубіна.

Під час лекції студенти згадали історичні умови виникнення голокосту в нацистській Німеччині та форми, в яких реалізувалася ксенофобія в 1930-1940 рр.. Лектор продемонстрував архівні фотоматеріали найвідоміших місць нацистських злочинів, зокрема Дробицького Яру, та навів цікаві, маловідомі дані досліджень соціальних психологів щодо появи толерантності до злочинів у державному масштабі. Як зазначив лектор, вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру має полягати, в першу чергу, в розумінні причин і наслідків цієї трагедії, адже саме це дає можливість уберегтися від її повторення.