Координатор відділення юридичної клініки Харківського національного університету внутрішніх справ у м. Вінниця Віталій Найда провів робочу зустріч із директоркою регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області Мариною Лукіяновою. Віталій Найда розповів про основні напрями діяльності відділення юридичної клініки, про досвід співпраці університету з системою безоплатної правової допомоги. Співпрацюючи з Харківським місцевим центром із надання безоплатної вторинної правової допомоги для здобувачів освіти університету на системній основі проводилися вебінари, присвячені основним принципам медіації, правам споживачів фінансових послуг під час війни, порядку залучення захисника у кримінальному провадженні та іншим важливим питанням.

Марина Лукіянова поділилася багаторічним досвідом співпраці Центру із закладами вищої освіти Вінницької області та успішно реалізованими спільно зі студентською молоддю проєктами. Серед них проєкти «Служба волонтерів у судах», до якого долучилися студенти Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ та державного педагогічного університету імені М. Коцюбинського, адаптації людей з інвалідністю «Родина Кольпінга». Віталій Найда та Марина Лукіянова окреслили подальші кроки в межах співробітництва та перспективні напрямки впровадження спільних соціальних ініціатив.