Завідувачка кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії  ХНУВС кандидатка економічних наук, доцентка Олена Лук’янихіна  пройшла дистанційно підвищення кваліфікації за видом «вебінар» на тему «Створення та проведення освітніх квестів за допомогою сервісу «Мій квест» (тривалість 2 години/ 0,06 кредиту EKTC) у Центрі нової освіти. За результатами навчання вона отримала сертифікат щодо удосконалення інноваційної та інформаційно-цифрової компетентності за напрямом «інформаційні технології».

Під час вебінару представниця університету отримала знання щодо розуміння алгоритму створення вебквестів на платформі «Мій квест» та можливостей його використання в освітньому процесі й поза ним. Отримані знання та навички сприятимуть підвищенню загального рівня викладання дисциплін у частині  використання інформаційних та вебтехнологій, а також забезпеченню якості освітнього процесу й формуванню зацікавленості здобувачів вищої освіти у набутті знань у форматі інтерактиву.