Відбулося oнлайн-засідання наукового гуртка кафедри кібербезпеки та DATA-технологій факультету № 6. Керівник гуртка доцент кафедри Володимир Тулупов окреслив організаційні питання діяльності наукового гуртка кафедри, ознайомив нових гуртківців із правилами та положеннями діяльності наукового об’єднання. Присутні обговорили та затвердили подальший план роботи наукового гуртка на 2023-2024 навчальний рік, визначили пріоритетні напрями наукових досліджень студентів і слухачів, обрали старосту та секретаря.

Присутній на засіданні гуртка завідувач кафедри кібербезпеки та DATA-технологій Юрій Гнусов звернув увагу гуртківців на дотримання ними принципів академічної доброчесності та поінформував про існуючі інтерактивні онлайн-курси в таких галузях, як аналіз даних та програмування.