Відбулося нагородження курсантів факультетів № 1 та № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ, які стали переможцями змагань у різних видах спорту.

Декан факультету № 1 Віталій Романюк вручив медаль «За працю і звитягу» слухачу магістратури факультету № 1 Єгору Скурихіну який посів ІІ місце на ІІІ Європейських іграх, що пройшли у м. Краків (Республіка Польща).

Нагороду вручено курсанту 1 курсу Роману Пшеничному, який посів ІІ місце у чемпіонаті Європи з кікбоксингу

Учасники чемпіонату України серед ДЮСШ та спортивних клубів з кікбоксингу ВАКО отримали нагороди:

І місце - курсант 3 курсу Валерій Горпенко у ваговій категорії 63,5 кг у розділі К-1;

І місце - курсант 2 курсу Назар Лось у ваговій категорії 69 кг у розділі Кік-лайт;

І місце - курсант 2 курсу Данило Чаборов у ваговій категорії 75 кг  у розділі К-1;

І місце - курсант 1 курсу Роман Пшеничний у ваговій категорії 81 кг у розділі Лоу-кік;

ІІ місце - курсант 3 курсу Микита Бондар у ваговій категорії 60 к гу розділі Лоу-кік;

ІІ місце - слухач магістратури 1 курсу Росоха Богдан у ваговій категорії 67 кг у розділі К-1;

ІІ місце - курсант 2 курсу Валентин Крамаренко у ваговій категорії 75 кг у розділі Лоу-кік;

ІІІ місце - курсант 1 курсу Роман Савчук у ваговій категорії 60 кг у розділі Лоу-кік;

ІІІ місце - курсант 3 курсу Віталій Донченко у ваговій категорії 71 кг у розділі Лоу-кік;

ІІІ місце - курсант 3 курсу Еміль Крікоров у ваговій категорії 71 кг у розділі Лоу-кік.

Також нагороди за призові місця у чемпіонаті Хмельницької області з кікбоксингу ВАКО отримали:

У розділі Лоу-кік (2005-2006):

І місце - курсант 2 курсу Іван Гришин у ваговій категорії 63 кг;

ІІ місце - курсант 2 курсу Дмитро Кучеренко у ваговій категорії 67 кг.

У розділі Лоу-кік:

І місце - курсант 4 курсу Микита Бондар у ваговій категорії 60 кг;

ІІ місце - слухачка магістратури 1 курсу Аліна Ломова у ваговій категорії 65 кг;

І місце - курсант 3 курсу Еміль Крікоров у ваговій категорії 71 кг;

І місце - курсант 2 курсу Валентин Крамаренко у ваговій категорії 75 кг;

ІІ місце - курсант 2 курсу рядовий поліції Олександр Полтавець у ваговій категорії 91 кг.

У розділі К-1 чоловіки:

І місце – курсант 3 курсу Валерій Горпенко у ваговій категорії 63,5 кг;

І місце - слухач магістратури 1 курсу Богдан Росоха у ваговій категорії 71 кг;

І місце - курсант 2 курсу Данило Чаборов у ваговій категорії 75 кг;

ІІ місце - курсант 3 курсу Віталій Донченко у ваговій категорії 71 кг.

Заступник декана факультету № 4 Олександр Шломін вручив нагороду курсанту 1 курсу Артему Олійнику, який посів ІІІ місце у чемпіонаті України з бойового самбо серед дорослих, юніорів, юнаків і дітей, що пройшов у Києві.

Нагороду також отримала курсантка 2 курсу у ваговій категорії 60 кг Єлизавета Оніщенко у розділі Лоу-кік за ІІІ місце у чемпіонаті України серед ДЮСШ та спортивних клубів з кікбоксингу ВАКО. За призові місця у чемпіонаті Хмельницької області з кікбоксингу ВАКО серед ДЮСШ та СК, присвяченого вшануванню пам’яті захисника України Сергія Подоляна, нагороди вручили курсантці 2 курсу Єлізаветі Оніщенко – І місце у ваговій категорії 56 кг у розділі Лоу-кік і курсанту 1 курсу Нікіті Сороніну – ІІ місце у ваговій категорії 67 кг у розділі Лоу-кік (2005-2006).

Нагороди за призові місця у чемпіонаті Хмельницької області з кікбоксингу ВАКО отримали:

І місце - курсант 1 курсу Нікіта Соронін у ваговій категорії 67 кг у розділі Лоу-кік;

І місце - курсантка 2 курсу Єлізавета Оніщенко у ваговій категорії 56 кг у розділі Лоу-кік;

ІІІ місце - курсант 1 курсу Максим Сітало у ваговій категорії 75 кг у розділі Лоу-кік.

Вручено Кубок та грамоту збірній команді вишу, яка посіла І загальнокомандне місце у чемпіонаті Хмельницької області з кікбоксингу ВАКО серед ДЮСШ та СК, присвяченому вшануванню пам’яті захисника України Сергія Подоляна.

Курсантам і слухачам магістратури побажали успіхів, нових досягнень і перемог у навчанні та спорті.

ВЗГ ХНУВС