У межах роботи юридичної клініки Харківського національного університету внутрішніх справ курсанти та студенти долучилися до проходження онлайн-курсу «Небайдужі: базові емоційні потреби та соціальна взаємодія» від ГО «Будуємо Україну Разом» на платформі онлайн-курсів Prometheus.

Під час проходження курсу здобувачі освіти детально розглянули  базові емоційні потреби людини, зрозуміли важливість особистісних меж та безпеки для створення стабільних і здорових стосунків з іншими людьми, навчилися досліджувати потреби людей та втілювати в життя власні соціальні проєкти на основі цих знань. Значна увага на тематичних модулях курсу приділялася основам ефективної ненасильницької комунікації, емпатії та активному слуханню.

Отримані знання здобувачі освіти будуть застосовувати під час надання консультацій та проведенні просвітницької роботи серед населення у юридичній клініці університету.