Проректор університету Сергій Бортник представив колективу завідувача кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки — кандидата педагогічних наук, доцента, майстра спорту України з важкої атлетики, капітана поліції Миколу Боровика.

Проректор зазначив, що Микола Боровик зарекомендував себе як професіонал, виважена й відповідальна людина. З перших днів війни виявив мужність, стійкість, патріотизм, вірність Присязі та службовому обов’язку.

Микола Боровик подякував керівництву та колективу університету за високу довіру й запевнив, що зробить усе необхідне для подальшого розвитку кафедри та підвищення іміджу університету. У заході взяв участь декан факультету № 3, до складу якого входить кафедра тактичної та спеціальної фізичної підготовки, майор поліції Геннадій Звірянський.