З нагоди святкування Дня захисників і захисниць України відбулися змагання із прикладної стрільби з пістолета на першість Харківського національного університету внутрішніх справ серед працівників факультетів №№ 1-4, які мають спеціальні звання поліції.

Усі учасники змагань показали високий рівень стрілецької підготовки та вміле володіння вогнепальною зброєю. У загальному підсумку місця розподілилися наступним чином:

У командному заліку:

І місце – команда факультету № 1, з результатом 257 очок;

ІІ місце – команда факультету № 4, з результатом 254 очки;

ІІІ місце – команда факультету № 2, з результатом 186 очок;

IV місце – команда факультету № 3, з результатом 177 очок.

В особистій першості:

серед чоловіків:

І місце – провідний фахівець факультету № 1 Едуард Лаврусенко, з результатом 93 очки;

ІІ місце – провідний фахівець факультету № 4 Богдан Іванюк, з результатом 93 очки;

ІІІ місце – викладач кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Вадим Мальцев, з результатом 92 очки.

серед жінок:

І місце – провідна фахівчиня факультету № 1 Лілія Жеронкіна, з результатом 39 очок;

ІІ місце – фахівчиня факультету № 2 Ганна Скориченко, з результатом 33 очки;

ІІІ місце – викладачка кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 Наталія Грідіна, з результатом 19 очок.

Суддівство здійснювала колегія у складі:

- головного судді змагань – проректора університету Сергія Бортника;

- заступника головного судді змагань – завідувача кафедри вогневої підготовки факультету № 3 Віталія Федорова;

- заступника головного судді з медичної частини – завідувачки медико-санітарної частини Наталії Земської;

- секретаря змагань – старшого викладача кафедри вогневої підготовки факультету № 3 Сергія Толкачова;

- судді комісії з визначення результатів – старшого викладача кафедри вогневої підготовки факультету № 3 Олега Пабата;

- судді лінії вогню – доцента кафедри вогневої підготовки факультету № 3 Максима Владимирова.