Доцентка кафедри педагогіки та психології факультету № 3 Ольга Медведєва разом із начальником сектору дотримання прав людини Кам’янець-Подільського РУП ГУНП в Хмельницькій області Віталієм Кавкалом в межах дисципліни «Професійно-психологічна підготовка поліцейського» розпочали серію бінарних занять для курсантів 2 курсу факультету № 1 ХНУВС.

На практичному занятті було опрацьовано питання: професійна компетентність та професіоналізм працівника поліції; специфіка професійного становлення особистості професіонала; мотивація професійної діяльності працівника поліції; показники та рівні професійної деформації.

Віталій Кавкало презентував основні функціональні напрями сектору дотримання прав людини як структурного підрозділу Національної поліції, окреслив головні завдання й пріоритети у роботі з працівниками поліції у дотриманні законності й підвищення професійних якостей, наголосив на головних тенденціях досвіду зарубіжних країн у цьому напрямі.

Допитливість та жвавий інтерес виявили курсанти під час обговорення психологічних особливостей діяльності правоохоронних органів, психологічної готовності особистості до професійної діяльності, а також  видів й типових практик щодо запобігання деформації особистості працівника поліції.