Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ член-кореспондент Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Валерій Сокуренко та курсанти університету – учасники Школи наукового лідерства разом із головою цієї Школи Віталієм Найдою – взяли участь у просвітницькому заході.

Президент Вінницького національного аграрного університету академік НААН України, доктор економічних наук, професор Григорій Калетнік представив студентсько-курсантській спільноті академіка НААН України, доктора сільськогосподарських наук, віце-прем'єр-міністра з питань АПК (2005–2006 рр.), міністра аграрної політики України (2006–2010 рр.), Героя України, а зараз першого заступника виконавчого директора «Миронівський хлібопродукт» Юрія Мельника. Григорій Калетнік подякував ректору ХНУВС Валерію Сокуренку за плідну міжуніверситетську співпрацю у напрямі просвітницької роботи з молоддю та закликав присутніх бути активними й ставити гостю запитання, які цікавлять.

Герой України Юрій Мельник розповів про самовіддану працю вітчизняних аграріїв, які у складних умовах воєнного часу підтримують високі показники продуктивності праці. Окрему увагу Юрій Мельник приділив діяльності українських аграріїв із впровадження стратегій сталого розвитку, підтримання інновацій, забезпечення високого рівня якості та безпечності продукції на рівні з провідними державами світу, наголосив на корпоративній та соціальній відповідальності.

Захід відбувся на базі Вінницького національного аграрного університету.