Доцент кафедри іноземних мов факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ куратор групи 2 курсу Олег Гончарук провів пішохідну екскурсію каньйоном річки Смотрич для курсантів 2 та 3 курсів факультету № 4. Здобувачі освіти вишу ознайомилися з особливостями флори і фауни скель, історичними подіями та легендами. Одним із найбільш привабливих архітектурних об’єктів вважається замок, побудований на скелястому півострові у каньйоні річки Смотрич. Він входить до складу історико-архітектурного заповідника «Кам'янець». Сама фортеця внесена до списку пам'ятників світової спадщини ЮНЕСКО і входить до семи чудес України. Екскурсія мала пізнавальний характер і була наповнена особливою атмосферою багатовікового міста. Курсанти із задоволенням продовжують відкривати для себе інші дивовижні куточки цього краю.