Доцентка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 Дар’я Коробцова за сприянням судді у відставці, командира відділення управління взводу літальних апаратів розвідувальної роти 1-го Окремого штурмового батальйону ім. Дмитра Коцюбайло Вячеслава Курдюкова провела профорієнтаційну роботу з військовослужбовцями.

Представниця університету розповіла про умови для вступу на навчання до магістратури та про пільги, що надаються військовослужбовцям. Під час спілкування кілька військовослужбовців зацікавилися спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» (фінансова безпека), створили електронні кабінети та подали електронні заяви до Харківського національного університету внутрішніх справ.