Шановні мешканці міста Вінниця та територіальних громад Вінницької області! У Харківському національному університеті внутрішніх справ працює юридична клініка, яка надає можливість кожній людині у зручному для неї форматі отримати безкоштовну юридичну консультацію. Юридична клініка Харківського національного університету внутрішніх справ є неспеціалізованою і надає безоплатну правову допомогу населенню з питань захисту прав і свобод з різних галузей права відповідно до чинного законодавства України. Формами надання правової допомоги юридичною клінікою є усні консультації та підготовка письмових консультацій, складання позовних заяв, скарг, клопотань тощо. Консультантами юридичної клініки є студенти та курсанти 2-4 курсів. Належна якість правової допомоги забезпечується за рахунок постійної координації роботи клініки викладачами, співробітниками профільних кафедр та лабораторій університету, які надають необхідну методичну та теоретичну підтримку. Робота юридичної клініки здійснюється відповідно до Стандартів діяльності юридичних клінік України. Правова допомога надається безпосередньо під час звернення відвідувача або після опрацювання отриманого матеріалу.

Прийоми громадян консультантами юридичної клініки проводяться щовівторка і щочетверга з 14.00 до 17.00 год. протягом навчальних семестрів за адресою: м. Вінниця, вулиця Соборна, 72, поверх 3, кім. 313. Також є можливість отримати консультацію в онлайн-форматі та за телефоном. Попередній запис на консультацію здійснюється за телефоном 068-605-77-83

та електронною поштою [email protected]