З метою реалізації програми «Мери за економічне зростання», що фінансується Європейським Союзом (ЄС), відбувся навчальний бізнес-тренінг «Грантові проєкти та бізнес-проєкти: від ідеї до втілення». До заходу долучилися курсанти факультетів № 1 та № 4, заступник декана факультету № 4 Юрій Онищенко, професорка кафедри протидії кіберзлочинності Світлана Лучик та доцент кафедри іноземних мов Олег Гончарук.

Основні теми, що розглядалися під час заходу, – види проєктів та їх фінансування; умови отримання грантових коштів; отримання навичок оформлення проєктної заявки; набуття навичок командної роботи.

Захід був організований Центром «ЕЙДОС» у співпраці з міською радою. Після завершення тренінгу всі учасники отримали сертифікати.