Працівниками відділу рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи Харківського національного університету внутрішніх справ та помічником ректора Віктором Слишем розпочато профорієнтаційні зустрічі з випускниками 2023/2024 навчального року в м. Немирів Вінницької області. Заходи відбулися за сприянням керівництва Ліцею № 2: заступника директора з навчально-виховної роботи Наталі Залуцької та заступника директора з виховної роботи Руслана Сука, а також керівництва Ліцею № 1 ім. М.Д. Леонтовича: директорки ліцею Ніни Величко та педагога-організатора Наталії Шліхти.

У зустрічі взяли участь близько 80 випускників чотирьох одинадцятих класів, які дізналися про особливості та переваги навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ, ознайомилися з факультетами та спеціальностями вишу, переглянули відеоролики та отримали профорієнтаційну продукцію.