Під час занять військово-прикладного спрямування здобувачі вищої освіти опанували основи топографії, навчились використовувати компаси для визначення напрямків, ознайомилися з карткою ведення вогню. Для визначення позицій та дистанцій використовувалося сучасне обладнання – лазерні далекоміри.

Курсанти ознайомилися з цілями та завданнями відділення в обороні, із призначенням військових інженерних споруд, принципами та способами будування: самостійно спланували та побудували взводний опорний пункт, де розмітили розміщення окопів, траншей та інших захисних споруд, визначили сектори обстрілу та орієнтири, а також способи реагування на загрози (обстріли, напад ворога).

Заняття провели працівники кафедри ТСФП – доцент кафедри капітан поліції Тихін Шевченко, викладачка кафедри Анна Циркулєнко.