Старша викладачка кафедри українознавства факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Єльнікова успішно завершила курс із підвищення кваліфікації «Вчителі 2.0: онлайн-курс із професійного розвитку та наставництва» у студії онлайн-освіти «EdEra».

Спікери програми навчили добирати оптимальні інструменти для власного зростання, ознайомили з практикою наставництва, зокрема в контексті освітньої реформи, запропонували шляхи ефективного розвитку викладача у кризові часи, розповіли на прикладі досвіду Фінляндії про застосування в педагогіці дієвих міжнародних практик.

За результатами онлайн-курсу Наталія Єльнікова отримала сертифікат і здобула знання, навички із професійного розвитку та наставництва педагогів.