Представниці кафедри соціальних та економічних дисциплін факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ – кандидатки економічних наук, доцентки – Наталія Павленко, Марина Петченко та Наталія Бобро – взяли участь у вебінарі EU AntiCor «Корупція та тіньова економіка: практика ЄС та особливості України». Захід організований Державним торговельно-економічним університетом за підтримки ЄС за напрямом Ж. Моне в межах програми ЄС Єразмус +. Учасниця проєкту EU AntiCor кандидатка економічних наук, доцентка кафедри міжнародного менеджменту Державного торговельно-економічного університету Людмила Сєрова виступила спікеркою вебінару.

Під час заходу присутні розглянули такі питання: понятійний апарат «корупції» в нормативно-правовій базі; правові та організаційні засади функціонування системи запобігання корупції в Україні; підходи до визначення сутності «тіньова економіка»; класифікація країн на розвинені й ті, що розвиваються; результати дослідження щодо рівня тіньової економіки та рівня податкового навантаження в Україні; кейс «Експорт VS іноземні інвестиції» тощо. Набуті знання та навички будуть використанні під час науково-педагогічної діяльності.