Професор кафедри цивільно-правових дисциплін факультету № 4 ХНУВС Олександр Шишка разом зі слідчим відділення розслідування злочинів, скоєних проти життя та здоров’я особи слідчого відділу Прилуцького РВП ГУНП у Чернігівській області Іваном Гужовським провели бінарне заняття з дисципліни «Міжнародне приватне право України». Воно пройшло для слухачів магістратури факультету № 1 на тему «Право власності у міжнародному приватному праві. Деліктні зобов’язання в міжнародному приватному праві».

Під час заняття присутні обговорили актуальні питання, що стосувалися основних аспектів права власності та деліктних зобов’язань в міжнародному приватному праві. Іван Гужовський акцентував увагу на практичних аспектах реалізації норм міжнародного права в Україні, зокрема в контексті збройної агресії РФ проти України. Він поділився досвідом практичної роботи та особливостями розслідування злочинів, які мають міжнародний вимір і тісно пов’язані з життям та здоров’ям осіб.