Першокурсники факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у «Пироговському пікніку», під час якого відбувся благодійний збір коштів на підтримку Збройних Сил України.

У меморіальному саду курсанти відвідали художній пленер і різноманітні цікаві майстер-класи. Серед них – розпис екоторби, приготування перевернутого пирога з яблук, зібраних на території садиби, живопис від Олександра Никитюка (ГО «Лабораторія актуальної творчості»). «Товариство Червоного Хреста України» провело практичні заняття з домедичної допомоги.

Після завершення заходу  першокурсникам презентували  оновлений путівник музею-садиби Миколи Пирогова, де безпосередньо пройшов захід. Позитивні емоції та враження курсанти залишили у благодійній фотозоні «Чаювання з Пироговим».