Вручити подарунки та привітати з початком навчального року курсантів факультетів № 1 та № 4 ХНУВС, які втратили рідних у війні та найбільше потребують батьківської підтримки та турботи, прийшли військові капелани – член секретаріату Духовної ради міста Кам’янець-Подільський Тарас Банас та волонтери Богдан і Павло. Від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну вони визначили для себе пріоритетні завдання: стабілізувати емоційний стан бійців і поліцейських, допомагати у стресових ситуаціях молитвою та порадою, дбати у вирішенні проблем молоді та дорослих.
Капелани побажали курсантам міцного здоров’я, відмінного навчання, бути вірними своєму слову, завжди ставати на сторону добра та допомагати тим, хто потребує захисту.
Захід був організований відділом соціально-гуманітарної роботи університету.