Учасники Школи наукового лідерства Харківського національного університету внутрішніх справ курсанти 2 курсу факультету № 1 Володимир Іщенко та Дмитро Осадчук взяли участь в екологічному таборі «Об’єднані Україною», що відбувся у місті Тернопіль. Організатором виступила Українська академія лідерства за підтримки Кабінету Міністрів України. Подібні екологічні табори були проведені у трьох містах України – Трускавці, Тернополі та Львові.

Програма охоплювала тренінгові заняття на теми проєктного менеджменту, зміни клімату, енергоефективності в Україні та ЄС, Європейського зеленого курсу, енергетичних ринків, «зеленої» повоєнної відбудови України, енергетичного планування міст тощо.

Курсанти університету разом із учасниками табору влаштували квест на екологічну тематику і презентували арт-інсталяцію в Тернополі, а також інсталяцію з пластикових пляшок, які збирали в закладах громадського харчування міста. Таким чином молодь привернула увагу до проблеми використання пластику.