Курсанти-першокурсники факультетів № 1 та № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ, які проходять табірний збір, відвідали Музей старожитностей. Хлопці та дівчата побували в оселі прадавньої людини, ознайомилися з предметами побуту та знаряддями праці, побачили унікальних кам’яних ідолів, які використовувались в обрядах до прийняття християнства у Київській Русі, відвідали будинок вірменського єпископа, де зараз зберігаються найцінніші старожитності Поділля.

Цього ж дня молодь відвідала Галерею мистецтв, збудовану у XVIII столітті, яка раніше була духовною семінарією. Зараз у картинній галереї зібрано чимало пам'яток української культури, серед яких скульптури XVII-XVIII століть й старовинні музичні інструменти.

Захід відбувся за сприяння відділу соціально-гуманітарної роботи.