Під час ранкового шикування особового складу факультетів № 2 та № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося нагородження спортсменів університету, які взяли участь у Кубку України зі спортивного та бойового самбо «Юна Україна», що пройшов у м. Вінниця.

За результатами змагань курсанти ХНУВС посіли призові місця:

- з бойового самбо у ваговій категорії 64 кг 1 місце зайняв курсант 3 курсу факультету № 3 Михайло Шатний, який також виборов особисту нагороду «За найшвидшу перемогу»;

- зі спортивного самбо у ваговій категорії 64 кг 2 місце посів курсант 1 курсу факультету № 2 Олег Попережай; у ваговій категорії 79 кг 2 місце виборов курсант 1 курсу факультету № 2 Фаріз Рашидов.

Від імені ректора університету Валерія Сокуренка привітав спортсменів та вручив нагороди проректор вишу Сергій Бортник. Він побажав нових спортивних досягнень та перемог.