Керівник Автошколи для осіб з інвалідністю ХНУВС у м. Кам’янець-Подільський Олександр Марунчак провів робочу зустріч із першим заступником голови Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Хмельницької області Петром Мосендзом. Вони обговорили діяльність ветеранського хабу для учасників бойових дій у громаді. Розмова йшла про проведення для захисників і захисниць круглих столів, бесід, організацію зустрічей з психологами та представниками Юридичної клініки університету, а також викладачами Автошколи для осіб з інвалідністю. Учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни мають можливість вперше пройти навчання та отримати посвідчення водія на право керування транспортним засобом категорії «В» або, маючи посвідчення, перенавчитися керувати автомобілем з ручним керуванням.