Кураторами кафедри соціальних та економічних дисциплін доцентами Наталією Бобро, Андрієм Дядіним, Олександрою Головко, Наталією Павленко та Іриною Сєвідовою в режимі онлайн проведено низку профілактичних заходів з особовим складом факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ щодо попередження випадків вживання наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, отруйних чи сильнодіючих речовин, а також алкогольних напоїв.

Під час зустрічей розглядалися питання дотримання законності, службової дисципліни, правил етичної поведінки, поведінки поза службою, поведінки на водоймах, а також дотримання транспортної дисципліни.

Приділено увагу й питанням наслідків вживання наркотичних засобів або психотропних речовин, споживання алкогольних та енергетичних напоїв у правовому, соціально-психологічному та медичному аспектах.