Фахівцями відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення університету проводяться тренінгові заняття з курсантами, які будуть залучені в якості молодших командирів під час табірного збору вступників 2023 року.

Вміння розпізнавати психоемоційні стани людини, надавати першу психологічну підтримку, організаторські здібності і розвинені комунікативні навички – все це вкрай необхідні уміння для командира. Під час занять моделювалися різні ситуації, що нерідко виникають на зборах. Відпрацьовувалися вправи на зняття підвищеної психологічної напруги, тривожності, на переключення уваги, активацію розумової діяльності, інші, що допомагають при психологічній стабілізації людини.

Для успішної адаптації першокурсників ще до початку табірного збору формується командна робота і грамотна взаємодія служб, підрозділів університету і керівників різних рівнів.