Науковці Сумської філії ХНУВС продовжують удосконалювати свою професійну майстерність шляхом поглиблення своїх знань щодо нових векторів сучасної освіти, новітніх підходів до навчання, вибору методів викладання та процесу організації освітнього процесу.

Доцентка кафедри гуманітарних дисциплін Юлія Самойлова стала учасницею вебінару від тренінгового центру TalkEn.Cloud на тему «Soft skills». Тема є надзвичайно актуальною, адже сучасні молоді фахівці, щоб бути успішними, повинні мати не лише спеціальні вузькопрофесійні знання, а й так звані «м’які навички», які є універсальними та дозволяють швидко адаптуватися до нових умов, вирішувати нестандартні завдання.

Спікеркою вебінару виступила сертифікована cтарша викладачка CELT-S, методистка Розмовного курсу мережі шкіл Green Country English School, тренерка навчально-методичного центру Green Country ESL School та TalkEn.Cloud Аліна Коршунова.

Учасники навчились ідентифікувати різні soft skills – креативність, критичне мислення, роботу в команді, лідерство та інші, а також розуміти як вони сприяють вивченню іноземної мови. Вони дізналися, які саме вправи та активності сприяють розвитку кожного з цих soft skills і як адаптувати їх для ефективного впровадження на заняттях. Окрім того, учасники вебінару отримали поради щодо викладацьких технік, які спрямовані на розвиток soft skills.

Сумська філія ХНУВС