Курсанти групи 16-3 факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ, у супроводі куратора групи, професора кафедри теорії та історії держави і права Юлії Загуменної, відвідали експозицію «Музей релігій» у Галереї «АВЕК». Вони оглянули макети найвідоміших культових споруд усіх часів і народів, предмети мистецтва, що дають уявлення про різні релігії.

Експозиція «Музей релігій» спрямована на духовне збагачення і моральне виховання підростаючого покоління. Його завдання – знайомство з релігіями, культурами та історією різних народів, просування принципів толерантності та взаєморозуміння між людьми.

Крім того, для юнаків і дівчат було організовано оглядову екскурсію історичним центром Харкова, під час якої вони ознайомились з найбільш визначними пам’ятками міста.