Постійний та перемінний склад факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ є учасником акції «Допомагаємо та обов’язково переможемо», що спрямована на допомогу ЗСУ.

У вільний від навчання час курсанти займаються плетінням маскувальних сіток, донацією крові, разом із мешканцями Вінниці та Агрономічної територіальної громади організовують збори необхідних продуктів харчування, речей для військовослужбовців на передову та цивільних осіб, які постраждали від збройної агресії РФ проти України. Молодь допомагає по господарству родинам захисників, дітям-сиротам та сім’ям, які потерпіли від домашнього насильства, проводять військово-патріотичні заходи у школах.

Курсанти вважають, що волонтерська діяльність є пріоритетним напрямом під час війни та наближає нас усіх до перемоги. Слава Україні!