Професор кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Андрій Войціховський взяв участь у тематичній лекції американського юриста, головного прокурора-засновника Спеціального суду ООН для Сьєрра-Леоне (SCSL), засновника міжнародної неурядової організації Глобальна мережа підзвітності (Global Accountabiity Network, GAN) для розслідування міжнародних злочинів у Сирії, Ємені, Венесуелі та Китаї, наукового співробітника юридичного коледжу Сіракузського університету професора Девіда М. Крейна на тему «Спеціальний трибунал для України». Захід підготовлений Center for Civil Liberties / Центром громадянських свобод у партнерстві з Київською школою прав людини та демократії, Українською асоціацією міжнародного права, Групою з міжнародного публічного права та політики у рамках Українського тижня міжнародного кримінального правосуддя.

Під час лекції Девід М. Крейн зазначив, що створення спеціального міжнародного трибуналу щодо агресії Росії проти України потребує пошуку юридичного рішення в поєднанні з політичною волею багатьох держав. Водночас, важливо те, що держави-союзники і партнери України підтримають ідею створення спецтрибуналу, який зможе притягнути до відповідальності вище політичне і військове керівництво Росії за розв’язану нічим неспровоковану агресивну війну проти України.