Завідувачка кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Олена Статівка та викладачі цієї ж кафедри Валентина Почуєва, Лариса Сазанова, Олег Гончарук та Артем Білоусов взяли участь у двох міжнародних онлайн-вебінарах «Error Correction in the Language Classroom» та «Mindfulness in the Primary School Classroom», проведених спікерами видавництв MM Publications and Linguist LTD.

На заходах розглядалися такі питання: чи треба виправляти помилки, які помилки треба виправляти, коли та як це робити, чи важливо визначати пріоритетні помилки для виправлення. Викладачі кафедри ознайомилися з різними способами виправлення помилок, які трапляються в усному мовленні, письмі, читанні, вдосконалили професійні навички як інтегрувати завдання підручника і додаткових ресурсів для утримання уваги на занятті.