У прямому ефірі телеканалу «ТV 7+», що охоплює Хмельницьку, Вінницьку та Тернопільську області, перший проректор університету Олександр Моргунов розповів про діяльність Автошколи для осіб з інвалідністю, створеної на базі Харківського національного університету внутрішніх справ у м. Кам'янець-Подільський. Вона започаткована у межах проєкту Першої леді України Олени Зеленської «Без бар'єрів» та реалізується МВС України. Школа створює рівні можливості для кожного та кожної, хто бажає навчитися керувати автомобілем, надаючи цілісну та якісну державну послугу. Також глядачі дізналися як можна вступити до Автошколи, які потрібні документи, як проходить навчання та багато іншої корисної інформації.