Завідувач кафедри соціальних та економічних дисциплін факультету № 2 Сергій Ткаченко взяв участь у роботі ГО «Професійної організації аудиторів, бухгалтерів та викладачів ОКД», що була присвячена темі «Розкриття та подання у фінансовій звітності зобов’язань і капіталу компанії згідно з вимогами МСФЗ».
У заході взяли участь більше 100 учасників. Вони розглянули питання базових МСФЗ, що регулюють облік фінансових зобов’язань і капіталу, МСБО 32 «Фінансові інструменти: подання», фінансових зобов’язань і капіталу, обліку боргових фінансових зобов’язань і власного капіталу тощо.
Особлива увага була присвячена питанням обліку внесків у капітал в іноземній валюті та визнання процентних витрат із застосуванням ефективної ставки проценту.