Для курсантів перших курсів факультетів №№ 1-4 Харківського національного університету внутрішніх справ розпочалась ознайомча практика в практичних підрозділах Національної поліції в областях.

Керівництвом університету, деканами факультетів, науково-педагогічними працівниками, а також представниками Національної поліції було проведено інструктажі щодо порядку проходження ознайомчої практики. Були доведені загальні питання щодо дотримання законодавства України, нормативно-правових актів МВС України та Національної поліції України, ознайомлено з роботою структурних підрозділів органів Національної поліції, наголошено на дотриманні дисципліни та законності, особистої безпеки, що набувають особливої актуальності під час дії воєнного стану в державі.

Мета практики полягає у закріпленні курсантами теоретичних знань, отриманих під час навчальних занять, та набуття практичних навичок, що відповідають кваліфікаційним вимогам до їхньої майбутньої професії.