Представники Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у пілотному проєкті нового курсу з кібергігієни, розробленого Програмою підтримки ОБСЄ для майбутніх правоохоронців і рятувальників України, що відбувся у м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області.

Юнаки та дівчата університетів системи МВС України з різних регіонів стали першими учасниками тестування нового курсу. Навчання охоплює основи кібербезпеки, включно з правилами захисту персональних даних, описом найпоширеніших загроз і ризиків, що виникають у процесі використання електронної пошти, соціальних мереж та інших інструментів, безпекові поради щодо налаштування обладнання, зокрема мобільних телефонів, і фізичні інструменти захисту інформаційних ресурсів.