Доцент кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 Ігор Сенчук провів зустріч із керівництвом та співробітниками Департаменту кіберполіції НПУ Харкова. На зустрічі розглядалися питання про умови вступу та переваги навчання у Харківському поліцейському виші, про факультети та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців, про спеціальні (спрощені) умови та порядок вступу до факультету № 6 у 2023 році. Ознайомив з особливостями зарахування на навчання здобувачів освітнього ступеня «магістр» на пільгових умовах, можливістю здобуття освіти за різними спеціальностями та формами навчання тощо.
Також представник університету запропонував доєднатися до групи «Вступ 2023 факультет № 6 ХНУВС» у телеграм-каналі для оперативного отримання інформації та консультацій з питань прийому на навчання.