Доцентка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 ХНУВС Євгенія Ананьєва взяла участь у міжнародному вебінарі на тему «Hate crime: Encouraging reporting, improving recording and understanding bias indicators» (Злочини на ґрунті ненависті: заохочення звітності, покращення запису та розуміння показників упередженості) від CEPOL.

Мета вебінару – покращити реєстрацію злочинів на ґрунті ненависті шляхом підвищення розуміння показників упередженості.

Слухачі навчального курсу навчились: поліпшувати реєстрацію злочинів на ґрунті ненависті шляхом підвищення розуміння показників упередженості; поясняти показники упередженості злочинів на ґрунті ненависті; застосовувати належну практику реєстрації злочинів на ґрунті ненависті.

Усі учасники отримали докладні та ґрунтовні відповіді на запитання з реєстраційних анкет.