Представники Харківського національного університету внутрішніх справ беруть участь в Антикорупційному кемпі, який проходить у с. Яблуниця Івано-Франківської області.

Харківський поліцейський виш представляє курсант факультету № 1 Олексій Рачинський та курсантка факультету № 2 Яна Телуха. До кемпу долучилися учасники з усієї України, на яких чекають п’ять днів корисних, цікавих тренінгів та майстер-класів від досвідчених фахівців.

Антикорупційний кемп організували Національне антикорупційне бюро України, Асоціація юридичних клінік України, Фундація інституційного розвитку та Інститут законодавчих ідей за сприяння Програми розвитку ООН в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.