За результатами спортивних змагань, присвячених Дню Конституції України, відбулося нагородження переможців та призерів серед курсантів факультетів № 2 і № 3.

За кількістю знайдених наземних об’єктів і кращим часом виконання завдання на визначеній території з використанням БПЛА І місце посіла команда факультету № 3, ІІ місце – команда факультету № 2.

З настільного тенісу переможцями в особистій першості серед юнаків стали курсанти факультету № 3: І місце – Назар Дзярик, ІІ місце – Андрій Суярко, ІІІ місце – Олександр Смоляр. Серед дівчат найкращі результати продемонстрували: І місце – курсантка факультету № 3 Анна Зубко, ІІ місце – курсантка факультету № 2 Яна Цибинога, ІІІ місце – курсантка факультету № 3 Анастасія Мельниченко.

Нагороди вручив декан факультету № 3 Геннадій Звірянський.