В університеті відбулися спортивні змагання серед збірних команд факультетів № 1 та № 4, а також слухачів курсів первинної професійної підготовки поліцейських інституту післядипломної освіти ХНУВС у Кам'янці-Подільському, проведені з нагоди Дня Конституції України.

Під час церемонії відкриття присутні виконали Державний Гімн України та вшанували хвилиною мовчання світлу пам'ять воїнів, що загинули, захищаючи Україну, а також мирних громадян, які стали жертвами російської агресії.

До учасників заходу звернулися декан факультету № 4 Микола Марчук і декан факультету № 1 Віталій Романюк. Вони побажали молоді наснаги, сили духу та волі до перемоги.

Змагання відбувалися в особистому та командному заліках. Перший етап спортивної програми розпочався з легкоатлетичної естафети – команди з п’яти учасників, пробігаючи коло стадіону, передавали естафетну палицю наступному члену своєї команди. У другому етапі команди з трьох гравців виборювали перемогу у стрітболі.

За результатами змагань були визначені переможці та призери з кожного виду спортивної програми.

Легкоатлетична естафета:

І місце – команда факультету № 4;

ІІ місце – команда факультету № 1;

ІІІ місце – команда інституту післядипломної освіти.

Стрітбол:

І місце – команда слухачів магістратури факультету № 1;

ІІ місце – команда 3 курсу факультету № 1;

ІІІ місце – команда 2 курсу факультету № 1.

Переможці та призери особистої першості в кожному виді програми були нагороджені Дипломами.

Змагання організували та провели представники кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3.